EN

הנדסה

כשהקמנו את "עץ השקד הנדסה", הצבנו לעצמנו משימה – לבנות את ישראל בידיים טובות, בטוחות ואמינות, להציב תמיד את הסטנדרט הגבוה ביותר בתחומי הבנייה (ג5), באיכות הבנייה, באיכות השירות, ובהכשרת דור חדש של מהנדסות ומהנדסים.

בתור הזרוע הביצועית של עץ השקד, אנחנו גאים לומר שאנחנו מבצעים את המשימה, בכל רחבי ישראל, בכל יום מחדש. איכות החיים של אלפי משפחות ישראליות, נמצאת בידיים שלנו.

צוות של יותר מ-80 מהנדסים ומהנדסות, מנהלי עבודה ואנשי מקצוע איכותיים בתחומי הלוגיסטיקה ניהול העבודה ושינויי הדיירים – מנהל בכל יום יותר מ-20 פרויקטים הפרוסים על פני עשרות אלפי מטרים של מגורים, מסחר ומשרדים. מתל אביב, דרך בת ים וקריית אונו, ועד לעכו, יקנעם וקיסריה – דרך ירושלים, רחובות, אבן יהודה, ראשון לציון ונס ציונה.

אנשי המקצוע בתחום הנדל"ן יודעים – לאיכות של העובדות והעובדים של עץ השקד, אין תחרות.

איך בונים חלום?

כל פרויקט הנדסי, גם המורכב ביותר, מתחיל במחשבה משותפת. אנחנו מקבצים יחד את המומחים האיכותיים ביותר לכל שלב, ומתכננים בשיתוף פעולה את השלבים השונים שנבצע. כל פרויקט והשיטה המתאימה לו: קונבציונלית, ברנוביץ, טרומי (לרבות מפעל עצמאי), ספנקרום, חיפויים קשיחים וחיפויים יבשים – לכל שיטה אנשי המקצוע האיכותיים והמתאימים לה ביותר.

איכות מתחילה באנושיות

כולנו ישראלים. אנחנו יודעים שלבנות בית בישראל, זאת לא עוד רכישה – זאת הגשמה של חלום, וכנראה אחת ההשקעות הגדולות ביותר בחיים של כל אחד ואחת מאיתנו. לכן אנחנו משקיעים בכל שלב ובכל רגע, כדי ללוות אתכם צעד אחר צעד בדרך אל ההגשמה של החלום הזה. גם אחרי שקיבלתם את המפתח, עד שנגיע יחד לתוצאה האיכותית ביותר – הכל כדי שתרגישו בבית. אנחנו השותפים שלכם לתהליך הזה, ולכן אנחנו לוקחים עליו אחריות, ויוצרים איתכם קשר בלתי אמצעי, בגובה העיניים, מהרגע הראשון.

האנושיות לא נגמרת ביחס אל הלקוחות. היא ממשיכה גם אל יחסי העבודה עם קבלני המשנה שעובדים לצידנו. אנחנו יודעים שההצלחה של כל פרויקט בעץ השקד טמונה בכך שכל עובד יוכל לבצע את העבודה שלו ברווחה, בבטיחות, ובכבוד – ולכן אנחנו משקפים ומשתפים את כל המידע המקצועי הנוגע לחומרים, לתכניות ההנדסיות וללוחות הזמנים של הפרויקטים. ההצלחה שלנו משותפת, ולכן האחריות שלנו משותפת -את זה יודע כל מי שעובד עם ולצד עץ השקד.

בתור חברה שגאה לבנות את ישראל, יש לנו אחריות גם על חניכה של דור חדש, צעיר ורענן, של מהנדסות ומהנדסים שיעצבו את פני המדינה בעתיד. כל מנהל פרויקט בעץ השקד יודע שהצלחת הפרויקט לא נמדדת רק בתוצאות הבניה בשטח, אלא גם באנשי ונשות המקצוע שצוברים ניסיון ומיומנות, ונושאים אותם איתם אל כל פרויקט חדש. כשאנחנו משקיעים באנשים, אפשר לראות את התוצאות בשטח – אנחנו גאים לראות עוד ועוד מהנדסים ומהנדסות צעירים שהתחילו את דרכם המקצועית בעץ השקד, מיישמים את העקרונות והשיטות שלמדו ומנהלים בעצמם פרויקטים בהיקפים גדולים.

מביאים את החדשנות לבטיחות

עץ השקד הנדסה מחזיקה ב-5 כוכבי בטיחות. אנחנו מהראשונים בארץ שזכו לכל כוכבי הבטיחות. 

אחד העקרונות שמנחים את העבודה שלנו בעץ השקד הנדסה הוא שילוב של הניסיון המעשי והמקצועי הרב של העובדות והעובדים שלנו, בעלי הותק והמיומנויות הניהוליות, עם אפיקים חדשים של יעילות וחדשנות בתהליכי הבניה. עץ השקד הנדסה מובילה תהליכים של הטמעת טכנולוגיות הנדסיות, המשלבות אמצעים מתקדמים מתחום התלת ממד והדמיית מציאות ממוחשבת (VR), הטמעת תקנים בתוך תהליכי העבודה ועוד מגוון כלים טכנולוגיים מתקדמים.  צוותי העבודה של עץ השקד הנדסה, מורכבים תמיד מהטובים והמנוסים בין המהנדסים הוותיקים, לצד הרעבים והסקרנים בין אנשי המקצוע הצעירים – הטוב והאיכותי ביותר מכל העולמות.

השימוש בטכנולוגיות מתקדמות מגיע לשיאו בתחום הבטיחות בעבודה – שהיא ערך עליון עבור כולנו בעץ השקד הנדסה. לכן החלטנו להיות בין הראשונים שהטמיעו את תוכנית "כוכבים בבטיחות" של התאחדות הקבלנים בוני הארץ, ולקבל הסמכה של "כוכב בטיחות".

העובדות, העובדים וצוות ההנהלה של עץ השקד הנדסה – כולנו משקיעים משאבים משמעותיים מאוד, כספיים וניהוליים, כדי לנהל את תחום הבטיחות באופן רציף ומתמשך, ברמה הגבוהה ביותר – אנחנו מקיימים השתלמויות לכלל המנהלים, מנהלים תחקירי "כמעט ונפגע" על כל אירוע, ומתחזקים מערך של ממוני בטיחות מקצועיים, המסיירים באתרים באופן תדיר ומוודאים שכל כללי ונהלי הבטיחות נאכפים כנדרש – בלי יוצא מן הכלל.

במקביל, אנחנו מקפידים על רמת הכשרה, ושמירה על איכות בלי פשרות גם בביצוע, באמצעות מנהל איכות שמשתף ידע לרוחב בין המנהלים בחברה, ובשילוב העובדות והעובדים בקורסים בשיתוף מרכז הבניה וההכשרות של איגוד המהנדסים, ובכנסים והשתלמויות מחוץ לארץ.

פרויקטים בהתאמה אישית

לצד הפרויקטים הגדולים של עץ השקד הנדסה בכל רחבי הארץ, אנחנו גאים להוביל פרויקטים ייחודיים בשיטות עבודה Tailor Made, הדורשים פעולות שימור, טכניקות עדינות וחומרי בנייה ייחודיים.

כל הפרטים על פרויקטים בהתאמה אישית נמצאים כאן 

סרטון הבטיחות של עץ השקד

האנשים שעושים את עץ השקד

מדיניות הבטיחות של חברת עץ השקד נדל"ן