נדל”ן ישראלי איכותי

עץ השקד היא קבוצת נדל"ן ישראלית המתמקדת ביזמות וביצוע של מגורים, מסחר ומשרדים בכל רחבי הארץ. עץ השקד הוקמה בשנת 2007 ופילסה את דרכה במהירות ובנחישות למקום מוביל במשק הישראלי. עץ השקד פועלת ובונה עשרות אלפי מטרים של מגורים ומסחר בכל הארץ במקביל. מצפון ועד דרום, ירושלים ותל אביב, עכו, יקנעם ובית שמש. זאת מתוך אהבת הארץ ותפיסה כי לכל אחת ואחד יש מקום ובית בישראל.

לעץ השקד זרוע יזמית וביצועית. יכולת ייחודית זו מעניקה ביטחון לרוכשים וגם לשותפים.  שיתוף הפעולה ההדוק מבטיח את התוצר האיכותי ביותר בכל פרויקט. ובשורה התחתונה, יש כתובת אחת מא' ועד ת'.

כשמדובר ברכישת דירה או משרד, יש לעובדה זו חשיבות יקרה מפז. המשמעות היא שבניית הבית נעשית בשיתוף פעולה, בתקשורת טובה ובחזון משותף. המבנה הייחודי הזה בנוף הבנייה בארץ מביא לאיכות בתכנון, בביצוע ובתוצאה שהיא בית טוב לכל החיים.

לתפיסתנו, נדל"ן ישראלי איכותי הוא שילוב של מספר גורמים: איכות גבוהה בתכנון ובבניה, תקשורת חיובית ודו צדדית בין היזם והקונים, מיקום טוב וקהילה תומכת. לכן, עץ השקד משקיעה באיתור קרקעות במיקומים הטובים ביותר, דואגת לליווי צמוד ואישי של הקונה משלב ההתעניינות בדירה, דרך המימון והבניה, וגם אחרי שלב מסירת המפתח.

עץ השקד נדל"ן בונה בתים לאנשים שאוהבים לחיות פה ורוצים להרגיש בדירה שלהם הכי בבית. אנשים ונשים שמבינים שלקנות בית זה תהליך הרבה יותר משמעותי מאשר הסכם מכר, משכנתא ובחירת ריהוט. זהו תהליך שיוצר מציאות חיים חדשה. בית טוב הוא בית שהושקעה בו תשומת לב: במחשבה, בתכנון, בעיצוב הפנים והחוץ, וכמובן – באיכות הבניה. הבית חשוב אך לא רק.  גם המרקם הקהילתי נחוץ כדי להרגיש במקום הנכון. כזה שיזמין גם לצאת מהבית: לבתי הספר, לפארק, לחוגים, לקבוצת ריצה עם השכנות או לאימון כדורסל במגרש הספורט הסמוך.

בקבוצה הון אנושי מובחר של מהנדסים ומהנדסות, אדריכלים ואדריכליות, ואנשי מקצוע בתחום האמונים על התכנון הליווי, הפיקוח על האיכות והשירות בכל שלב – מרגע רכישת הדירה וגם אחרי מסירת המפתח. כיום, בעץ השקד יש קרוב ל-200 עובדות ועובדים הפרוסים במשרדי המטה באזור התעשייה פולג נתניה, ובכל אתרי הביצוע הפרוסים רוחבית ואורכית.

מחלקת שירות הלקוחות הוותיקה של עץ השקד מדריכה את הרוכשים והרוכשות בשלבים הכלכליים של הקנייה, ומסייעת בנקודות בהן לעתים קשה להתמצא בין הבנקים, לחברה היזמית ונותני המשכנתאות.

תהליך רכישת דירה הוא תהליך שיכול להיתפס כמורכב, בעיקר כי המידע אינו מונגש לרוכש.ת בטרם תהליך הרכישה. בעזרת ההכוונה הנכונה ממחלקת קשרי הלקוחות, זה הרבה יותר פשוט.

רכישת דירה היא כמו כל דבר שעושים בפעם הראשונה: רכיבה על אופניים, לימודים באוניברסיטה ואפילו הקמת משפחה. ברגע שמבינים יותר, הכל נעשה פשוט ובהיר.