EN

יזמות נדל"ן

איך נולד פרויקט שיהפוך לבית איכותי עבור עשרות או מאות משפחות? לפני הכל, זה מתחיל בתכנון יסודי לפרטי פרטים, עוד בשלב היזמי: מיקום הפרויקט, איך יראה הבניין, איך להתאים אותו לדיירים שיגורו בו, ומהו התכנון הנכון והמתאים ביותר עבור כל חלל וחלל בבית. ככה מתחיל כל פרויקט יזמי בעץ השקד. זאת יזמות נדל"ן איכותית.

לכל משפחה שרוצה לבנות בית, לכל רוכשי קרקעות שמתכננים פרויקט ארוך טווח, לכל יזם וחברה בתחום הנדל"ן יש דבר אחד משותף – כולם רוצים לצאת לדרך בתחושת בטחון. לדעת שמאחורי הפרויקט שיגשים את חלום, עומדת חברה עם ניסיון של שנים, שלוקחת אחריות על כל שלב בתהליך – מהרגע שבו תחתמו על חוזה הרכישה ועד שתקבלו את המפתח. זאת האחריות שאנחנו לוקחים על עצמנו בעץ השקד. זאת הדרך שלנו להבטיח שכל בית שנתכנן ונבנה, יהיה בית שאנחנו נרצה לגור בו.

יזמות ישראלית איכותית

שוק הנדל"ן הישראלי הוא רצוף שינויים ועתיר הזדמנויות. על מנת להמשיך ולהוביל את הבנייה האיכותית בישראל בתוך המציאות המשתנה, עץ השקד נוקטת יוזמה ופועלת בזריזות כדי לאתר את ההזדמנויות האטרקטיביות ביותר בשטח.

זאת הדרך להבטיח יושרה וגמישות בדרך להגשמת המטרה – לקבל החלטות באופן מקצועי, יעיל ואחראי, בלי להתפשר על יציבות פיננסית. בדיוק בגלל זה, אנחנו עובדים רק עם חמשת הבנקים הגדולים בישראל.

מקצועיות ללא תחרות

כשחברת היזמות שלך מחזיקה מחלקת תכנון in house בהובלת האדריכליות והאדריכלים המנוסים בישראל – הפרויקט שלך יכול רק להרוויח. האדריכליות והאדריכלים שלנו מובילים תהליכים של בקרת איכות, תכנון מוקפד וליווי צמוד של משרדי האדריכלים והיועצים השותפים בפרויקט, ומעניקים לנו נקודת מבט מקצועית שאין לה מתחרים. מהתוצאה בשטח נהנים כל הצדדים – רוכשי הדירות, המשקיעים והשותפים בפרויקט, כולם קוטפים את הפירות של עבודת התכנון והבנייה האיכותית ביותר בישראל.

התחדשות עירונית

להשתלב ולחדש בתוך הנוף העירוני של ישראל – זאת משימה מרתקת ומאתגרת.

עץ השקד חברת התחדשות עירונית , מייצרים פתרונות ייחודיים עבור שכונות ומתחמים בכל רחבי הארץ, בכל יום ובכל שכונה מחדש.

עבור העובדות והעובדים שלנו, התחדשות עירונית היא יזמות לכל דבר. אנחנו מביאים לשולחן את הניסיון הרב ביותר בניהול התכנון והמכירות, בעבודה הצמודה עם מוסדות התכנון, בירידה לפרטים ובביצוע בשטח, לצד איתנות פיננסית המתאפשרת באמצעות שיתוף פעולה עם הבנקים הגדולים בישראל והשותפות העסקית עם חברת הביטוח הראל.

בזכות כל אלה יחד, צוותי ההתחדשות העירונית של עץ השקד מצליחים להשתלב ולהתחדש בעת ובעונה אחת: לבנות בתוך התוואי האהוב והמוכר של העיר, בסגנון מחודש, בסטנדרט גבוה, יציב ואיכותי – כדי להבטיח חוויית מגורים איכותית עבור עשרות השנים הבאות. כל מה שצריך כדי ללוות אתכם בעסקה המשמעותית ביותר עבור הנכס שלכם, מא' ועד ת'.

 

 

 

 

הכל מתחיל בשירות

רכישת דירה יכול להיות תהליך מורכב, מלא תחנות ושחקנים משתנים. מחלקת שירות הלקוחות שלנו בעץ השקד צועדת לצדך, יד ביד לאורך כל הדרך –  בין כל הגופים הפיננסיים ואנשי המקצוע המעורבים בתהליך. מנהלות ומנהלי קשרי הלקוחות שלנו ישמחו לענות על כל שאלה, לייעץ בכל התלבטות ולפתור בכוחות משותפים כל סוגיה לאורך הדרך.

עץ השקד גאה ליזום את בנייתן של אלפי דירות, לצד עשרות אלפי מטרים של שטחי מסחר ומשרדים – בכל רחבי הארץ – בתל אביב ובבית ים, בקיסריה ובעכו, בנס ציונה ובראשון לציון, ביקנעם, בירושלים, באבן יהודה בית שמש וברחובות – בכל מקום בו תרצו להרגיש בבית.