יזמות נדל"ן

פרויקט מגורים טוב מתחיל בתכנון יסודי וקידום סטנדרט גבוה עוד בשלב היזמי. כיצד יראה הבניין, כיצד יתאים לדיירים שיגורו בו, מה התכנון הנכון ביותר לחללי הפנים בבית – אלו נושאים שאנו עוסקים בהם רבות בעץ השקד. זאת התפיסה של נדל”ן ישראלי איכותי.

היתרון המובהק בעץ השקד הוא הטיפול מא' ועד ת'. ברכישת דירה בעץ השקד יש כתובת אחת לכל השלבים – מתהליך הרכישה, דרך הליווי בתהליך הבנייה וגם אחרי קבלת המפתח. מניסיון, אפשר להעיד כי האחריות על כל שלבי התהליך משרה ביטחון ורוגע לדיירים, לבעלי הקרקע ולשותפים שלנו בפרויקט. עבור עץ השקד האחריות על התהליך חשובה כדי לקבל תוצר איכותי. במילים אחרות – אנחנו מתכננים בית שאנחנו נרצה לגור בו.

 

עץ השקד, יזם נדל"ן איכותי

חזון הפעילות היזמית בעץ השקד הוא מקצועיות, יושרה, זריזות, גמישות וחיפוש אקטיבי אחר הזדמנויות מעניינות והתאמה לשינויים המתרחשים תדיר בשוק הנדל"ן הישראלי. קבלת ההחלטות בתוך הארגון מקצועית, יעילה, ומכוונת מטרה.

בתחום הפיננסי אין פשרות. אנחנו עובדים רק עם חמשת הבנקים הגדולים בישראל. אין פעילות בתמיכת אשראי חוץ בנקאי.

 

קבלן בנייה ייחודי

באופן ייחודי לענף הבנייה, בעץ השקד נמצאת מחלקת תכנון In house שהכוח האנושי בה הוא אדריכליות ואדריכלים מנוסים. הם דואגים לבקרת האיכות, לתכנון מיטבי ולהנחלת האיכות שעץ השקד מבקשת להטמיע בכל הליכי התכנון למול משרדי האדריכלים ויתר היועצים בפרויקט. ההעמקה בפרטים וההתבוננות ברזולוציות גבוהות ביחד עם משרדי האדריכלים המובילים בישראל היא סימן ההיכר שלנו, ומביאה לכך שהתכנון יהיה מיטבי עבור הרוכשים, וכלכלי עבור המשקיעים והשותפים העסקיים שלנו.

 

מחלקת שירות הלקוחות אנושית

מחלקת שירות הלקוחות הוותיקה של עץ השקד מדריכה את הרוכשים והרוכשות בשלבים הכלכליים של הקנייה, ומסייעת בנקודות בהן לעתים קשה להתמצא בין הבנקים, לחברה היזמית ונותני המשכנתאות.

השנה נבנות אלפי דירות ביזום של עץ השקד נדל"ן, וכן עשרות אלפי מטרים של שטחי מסחר ומשרדים. ניתן לפגוש את הפרויקטים שלנו בכל רחבי הארץ – תל אביב, בת ים, קיסריה, עכו, נס ציונה, ראשון לציון, יוקנעם, ירושלים, אבן יהודה, בית שמש. רחובות, ועוד.